Biz kimiz?

Uğur Tekstil , 1988 yılından beri Orta Avrupada tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Firmamızın Avrupa ülkelerine ihracatı devam ederken 2005 yılından sonra iç piyasayada  yönelerek  çalışmalarına devam etmektedir .

Uğur Tekstil kuruluşundan bugüne kadar ; bayan giyimine yönelik elbiselik , gömleklik , pantalonluk ,eteklik ,ceketlik ve kabanlık  tüm kumaş çeşitlerinde sunduğu bol çeşit alternatifleriyle piyasada öncü olmayı kendine hedef edinmiştir .

Araştırma ve geliştirme ; firma düşüncemizin kilit noktasıdır .Firmamız piyasaya yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için çalışmalarını devam ettirmektedir .

Uğur Tekstil; sektörde    belirleyici  özelliğini , ürün çeşitliliğini zengin tutmayı , müşteriye özel çözümler üretmeyi , rekabetçi fiyat politikası içerisinde olmayı , hızlı hizmet anlayışını ve müşteri memmuniyetini ön planda tutmayı benimsemiştir .

Uğur Tekstil ; ticaretin karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine dayalı olması gerektiği fikri ile çalışmalarına  devam etmektedir .

 

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ 

Kaliteden ödün vermeden müşteri istek ve taleplerini en hızlı şekilde karşılamak …..

Günün trendlerine uygun , moda olan kumaşları üretmek …..

Müşteri memmuniyetini en üst düzeyde tutmak …..

Müşterilerimize her zaman açık dürüst ve aradıkları güven ortamını sağamak …..

Çalışmalarımızda ekip ruhunun hakim oldugu saygı ve sevgi içerisinde sizlere hizmet sunmak ….

Tüm bunların ışıgında tekstil sektöründe yurt içerisinde ve yurt dışarısında örnek alınan ve aranılan bir firma olmaktır.

Menü